National Geographic


Програма

Вчера (Февруари 18)

05:35 Brain Games 3
05:15 Уличен Гений
04:55 Лудите учени
04:10 Сервиз SOS
03:50 Уличен Гений
03:25 Лудите учени
02:40 Сервиз SOS
01:55 Летищна сигурност: Перу
01:00 Арестувани зад граница 6
00:00 Арестувани зад граница 6
23:00 Летищна сигурност: Перу
22:00 Разследване на самолетни катастрофи
21:00 Морски вълци: Северът срещу Юга
20:00 Изследовател
19:00 Древните мегаструктури
18:00 Сервиз SOS 2
17:00 Сервиз SOS 2
16:00 Изгубената реликва
15:00 Тамплиерите: Последната битка
14:00 Втора световна война: Ад под водата
13:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
12:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
11:00 Спасителен отряд в ада
10:00 Морски вълци: Северът срещу Юга
09:00 Потайностите на Флоренция
08:00 Изгубените мощи на Йоан Кръстител
07:00 Втора световна война: Ад под водата
06:40 Тайнствени досиета
06:20 Господари на войната
06:00 Лудите учени

Днес (Февруари 19)

05:35 Brain Games 3
05:15 Уличен Гений
04:55 Лудите учени
04:10 Сервиз SOS
03:50 Уличен Гений
03:25 Лудите учени
02:40 Сервиз SOS
01:55 Наръчник на диктатора
01:00 Арестувани зад граница 6
00:00 Арестувани зад граница 6
23:00 Наръчник на диктатора
22:00 Пътят на диктатора
21:00 Династията на Северна Корея отблизо
20:00 80-те: Нашето десетилетие
19:00 80-те: Нашето десетилетие
18:00 Сервиз SOS 2
17:00 Сервиз SOS 2
16:00 Гибелта на викингите
15:00 Тутанкамон - разкрит
14:00 Втора световна война: Ад под водата
13:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
12:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
11:00 Спасителен отряд в ада
10:00 Най-великите неща от 80-те
09:00 Изгубената реликва
08:00 Тамплиерите: Последната битка
07:00 Втора световна война: Ад под водата
06:40 Тайнствени досиета
06:20 Господари на войната
06:00 Лудите учени

Утре (Февруари 20)

05:35 Brain Games 3
05:15 Уличен Гений
04:55 Лудите учени
04:10 Сервиз SOS
03:50 Уличен Гений
03:25 Лудите учени
02:40 Сервиз SOS
01:55 Непознатата планета
01:00 Арестувани зад граница 6
00:00 Арестувани зад граница 6
23:00 Непознатата планета
22:30 Теория на глупостта
22:05 Теория на глупостта
21:30 Уличен Гений
21:05 Уличен Гений
20:30 Brain Games 3
20:05 Brain Games 3
19:30 Brain Games 3
19:05 Brain Games 3
18:00 Сервиз SOS 2
17:00 Сервиз SOS 2
16:00 Титаник: 20 години по-късно с Джеймс Камерън
15:00 Спасяване на Титаник с Боб Балард
14:00 Втора световна война: Ад под водата
13:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
12:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
11:00 Спасителен отряд в ада
10:30 Уличен Гений
10:05 Уличен Гений
09:00 Гибелта на викингите
08:00 Тутанкамон - разкрит
07:00 Втора световна война: Ад под водата
06:40 Тайнствени досиета
06:20 Господари на войната
06:00 Лудите учени
Зареждане

Плейър