National Geographic


Програма

Днес (Юни 21)

05:35 Тайнствени досиета
05:15 Жив или Мъртъв
04:55 Уличен Гений
04:10 Мигове от катастрофата 4
03:50 Жив или Мъртъв
03:25 Уличен Гений
02:40 Мигове от катастрофата 4
01:55 Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт
01:00 Наркотици ООД 5
00:00 Наркотици ООД 5
23:00 Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт
22:00 Втора световна война: Ад под водата
21:00 Дас Райх: Армията на смъртта
20:00 Командна верига
19:00 Командна верига
18:00 Лудото време на Ричард Хамънд
17:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
16:00 Морски вълци: Северът срещу Юга III
15:00 Морски вълци: Северът срещу Юга III
13:00 Мегаструктури от Втората Световна
12:00 Мигове от катастрофата
11:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
10:00 Новите воини на океана
09:00 Лудото време на Ричард Хамънд
08:00 Морски вълци: Северът срещу Юга III
07:05 Морски вълци: Северът срещу Юга III
06:45 Мигове от катастрофата
06:25 Изоставени
06:00 Тайнствени досиета

Утре (Юни 22)

05:35 Тайнствени досиета
05:15 Жив или Мъртъв
04:55 Уличен Гений
04:10 Мигове от катастрофата 5
03:25 Уличен Гений
02:40 Мигове от катастрофата 5
01:55 Мегазаводи: Супер Коли
00:00 Феномени: Изгряващите звезди на футбола
23:00 Мегазаводи: Супер Коли
22:00 Сервиз SOS
21:00 Спасителен отряд в ада
20:00 Магистрала през ада
19:00 Магистрала през ада
18:00 Лудото време на Ричард Хамънд
17:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
16:00 Морски вълци: Северът срещу Юга
15:00 Морски вълци: Северът срещу Юга III
13:00 По следите на златото
12:00 Марадона отблизо
11:00 Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10
10:00 Спасителен отряд в ада
09:00 Лудото време на Ричард Хамънд
08:00 Морски вълци: Северът срещу Юга III
07:05 Морски вълци: Северът срещу Юга III
06:25 Изоставени
06:00 Тайнствени досиета

Юни 23

05:35 Тайнствени досиета
05:15 Жив или Мъртъв
04:55 Уличен Гений
03:50 Жив или Мъртъв
03:25 Уличен Гений
02:40 Мигове от катастрофата 4
01:55 Отблизо: Най-строгите руски затвори
01:00 Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт
00:00 Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации)
23:00 Отблизо: Най-строгите руски затвори
22:00 Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации)
21:00 Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт
20:00 Дивата Русия
19:00 Дивата Русия
18:00 Мегаструктури
17:00 Изгубената гробница на цар Ирод
16:00 Геният: Пикасо
15:00 Да пресушим Титаник
14:00 Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините
12:00 Магистрала през ада
11:30 Уличен Гений
11:05 Уличен Гений
10:30 Brain Games 3
10:05 Brain Games 3
09:30 Brain Games 3
09:05 Brain Games 3
08:00 Мръсна работа
07:05 Мръсна работа
06:25 Изоставени
06:00 Тайнствени досиета
Зареждане

Плейър