Ekids


Програма

Днес (Март 22)

22:00 E-Kids
21:30 Отряд Зет
21:00 Трансформъри: Роботи-спасители
20:40 Покемон
20:00 Клуб Уинкс
19:30 Бакуган
19:00 Най-малкият зоомагазин
18:30 Ангели и приятели
18:10 Чудовища и пирати
17:40 Франклин
17:20 Трансформъри: Роботи-спасители
16:30 Клуб Уинкс
16:15 Приключенията на Чък и приятели
16:00 Писма от Феликс
15:30 Бакуган
15:00 Най-малкият зоомагазин
14:45 Хари в царството на динозаврите
14:15 Кърби
13:30 Чиполино
13:00 Кибербитка
12:30 Покемон
12:00 Кученце в джобче
11:45 Приключенията на Чък и приятели
11:30 Чудовища и пирати
11:00 Плодчетата
10:30 Франклин
10:05 Най-малкият зоомагазин
09:15 Клуб Уинкс
08:50 Ангели и приятели
08:30 Трансформъри: Роботи-спасители
08:00 Кученце в джобче
07:45 Приключенията на Чък и приятели
07:00 Клуб Уинкс

Утре (Март 23)

22:00 E-Kids
21:30 Отряд Зет
21:00 Трансформъри: Роботи-спасители
20:40 Покемон
20:00 Клуб Уинкс
19:30 Бакуган
19:00 Най-малкият зоомагазин
18:30 Ангели и приятели
18:10 Чудовища и пирати
17:40 Франклин
17:20 Трансформъри: Роботи-спасители
16:30 Клуб Уинкс
16:15 Приключенията на Чък и приятели
16:00 Писма от Феликс
15:30 Бакуган
15:00 Най-малкият зоомагазин
14:45 Хари в царството на динозаврите
13:30 Бабар - кралят на слоновете
13:00 Кибербитка
12:30 Покемон
12:00 Кученце в джобче
11:45 Приключенията на Чък и приятели
11:30 Чудовища и пирати
11:00 Плодчетата
10:30 Франклин
10:05 Най-малкият зоомагазин
09:15 Клуб Уинкс
08:50 Ангели и приятели
08:30 Трансформъри: Роботи-спасители
08:00 Кученце в джобче
07:45 Приключенията на Чък и приятели
07:00 Клуб Уинкс

Март 24

22:00 E-Kids
21:30 Отряд Зет
21:00 Трансформъри: Роботи-спасители
20:40 Покемон
20:00 Клуб Уинкс
19:30 Бакуган
19:00 Най-малкият зоомагазин
18:30 Ангели и приятели
18:10 Чудовища и пирати
17:40 Франклин
17:20 Трансформъри: Роботи-спасители
16:30 Клуб Уинкс
16:15 Приключенията на Чък и приятели
16:00 Писма от Феликс
15:30 Бакуган
15:00 Най-малкият зоомагазин
14:45 Хари в царството на динозаврите
14:15 Кърби
13:30 Приключенията на Буратино
13:00 Кибербитка
12:30 Покемон
12:00 Кученце в джобче
11:45 Приключенията на Чък и приятели
11:30 Чудовища и пирати
11:00 Плодчетата
10:30 Франклин
10:05 Най-малкият зоомагазин
09:15 Клуб Уинкс
08:50 Ангели и приятели
08:30 Трансформъри: Роботи-спасители
08:00 Кученце в джобче
07:45 Приключенията на Чък и приятели
07:00 Клуб Уинкс
Зареждане

Плейър