Ekids


Програма

Вчера (Февруари 23)

22:00 Евроком
21:30 Отряд Зет
21:00 Трансформъри: Роботи-спасители
20:40 Покемон
20:00 Клуб Уинкс
19:30 Бакуган
19:00 Най-малкият зоомагазин
18:30 Ангели и приятели
18:10 Чудовища и пирати
17:40 Франклин
17:20 Трансформъри: Роботи-спасители
16:30 Клуб Уинкс
16:15 Приключенията на Чък и приятели
16:00 Писма от Феликс
15:30 Бакуган
15:00 Най-малкият зоомагазин
14:45 Хари в царството на динозаврите
13:30 Паторусито - Голямото приключение
13:00 Кибербитка
12:30 Покемон
12:00 Кученце в джобче
11:45 Приключенията на Чък и приятели
11:30 Чудовища и пирати
11:00 Плодчетата
10:30 Франклин
10:05 Най-малкият зоомагазин
09:15 Клуб Уинкс
08:50 Ангели и приятели
08:30 Трансформъри: Роботи-спасители
08:00 Кученце в джобче
07:45 Приключенията на Чък и приятели
07:00 Клуб Уинкс

Днес (Февруари 24)

22:00 Евроком
21:30 Отряд Зет
21:00 Трансформъри: Роботи-спасители
20:40 Покемон
20:00 Клуб Уинкс
19:30 Бакуган
19:00 Най-малкият зоомагазин
18:30 Ангели и приятели
18:10 Чудовища и пирати
17:40 Франклин
17:20 Трансформъри: Роботи-спасители
16:30 Клуб Уинкс
16:15 Приключенията на Чък и приятели
16:00 Писма от Феликс
15:30 Бакуган
15:00 Най-малкият зоомагазин
14:45 Хари в царството на динозаврите
14:15 Кърби
13:30 Магазинът за играчки
13:00 Кибербитка
12:30 Покемон
12:00 Кученце в джобче
11:45 Приключенията на Чък и приятели
11:30 Чудовища и пирати
11:00 Плодчетата
10:30 Франклин
10:05 Най-малкият зоомагазин
09:15 Клуб Уинкс
08:50 Ангели и приятели
08:30 Трансформъри: Роботи-спасители
08:00 Кученце в джобче
07:45 Приключенията на Чък и приятели
07:00 Клуб Уинкс

Утре (Февруари 25)

22:00 Евроком
21:40 Пълна къща
21:00 Клуб Уинкс
20:30 Бакуган
20:00 Кученце в джобче
19:30 Покемон
18:45 Трансформъри: Роботи-спасители
18:20 Ангели и приятели
17:50 Най-малкият зоомагазин
17:00 Клуб Уинкс
16:45 Чудовища и пирати
16:15 Франклин
16:00 Динозавърчета
15:30 Плодчетата
15:00 Най-малкият зоомагазин
14:30 Приключенията на Чък и приятели
14:00 Писма от Феликс
13:30 Ангели и приятели
12:30 Светът и всичко в него
12:05 Малкия Амадеус
11:50 Хари в царството на динозаврите
11:20 Приключенията на Чък и приятели
11:10 Чудовища и пирати
10:50 Динозавърчета
10:25 Най-малкият зоомагазин
10:00 Франклин
09:40 Писма от Феликс
08:50 Трансформъри: Роботи-спасители
08:00 Клуб Уинкс
07:30 Покемон
07:00 Кученце в джобче
Зареждане

Плейър