BNT 2


Програма

Вчера (Януари 22)

05:30 До Европа и напред
04:10 Иван,синът на Амир
03:55 По света и у нас
02:30 Сляпо доверие
01:00 Стоичков
00:55 10 000 крачки
00:40 По света и у нас
23:25 Фактор-Live in Sofia
22:30 БНТ представя:Гена Димитрова
21:05 Сляпо доверие
20:00 Нощи в бял сатен
19:50 Лека нощ,деца
18:20 Стоичков
18:05 Светът на жестовете
17:55 10 000 крачки
16:30 Степни хора
16:00 На опера с БНТ 2
15:30 ТУРИЗЪМ.бг
15:00 Време за губене
14:50 Европа днес
13:30 Иван,синът на Амир
12:30 Рецепта за култура
12:00 По света и у нас
11:30 Натисни F1
11:05 Книга на книгите
10:05 Религията днес
08:50 Рицарска история
08:00 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас
06:55 Старчето с карираните панталони
06:00 Рецепта за култура

Днес (Януари 23)

05:30 Иновативно
04:15 Иван,синът на Амир
04:00 По света и у нас
02:25 Лице в лице
01:55 No.1 Туризмът
01:25 Джинс
01:10 По света и у нас
23:35 Галаконцерт,посветен на 90 години от рождението на Николай Гяуров,2019
22:35 Събота вечер с БНТ
21:00 Лице в лице
20:00 Моят плейлист
19:50 Лека нощ,деца
19:30 Олтарите на България
18:25 С усмивка за Ела
17:55 Срещи на първия ред
16:30 Черно-бяло
16:00 Арт стрийм
15:30 No.1 Туризмът
15:00 Пътешествия
14:45 Европа днес
13:30 Иван,синът на Амир
12:30 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
12:00 По света и у нас
11:30 Иновативно
11:00 Книга на книгите
10:30 Домът на вярата
09:00 Неделна литургия
07:50 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас
07:00 Бизнесмен
06:00 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева

Утре (Януари 24)

05:30 Време за губене
04:35 Червената кралица
04:05 Джаз фестивал в Монтрьо
03:55 Япония днес
03:25 10 000 крачки
02:30 Моят плейлист
02:00 Знание.БГ
01:30 Линия Култура
00:35 Октопод
23:35 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
23:25 10 000 крачки
23:00 По света и у нас
22:00 Последният печели
21:35 Джаз фестивал в Монтрьо
21:25 Япония днес
20:30 Червената кралица
20:00 ТУРИЗЪМ.бг
19:50 Лека нощ,деца
19:00 Дивият Франк в Австралия
18:30 Линия Култура
18:00 По света и у нас
17:50 10 000 крачки
17:30 Телепазарен прозорец
16:25 Неизчезващите:Очакване
15:55 Знание.БГ
15:00 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас
14:00 Култура.БГ
13:30 Вечната музика
12:35 Моят плейлист
12:00 По света и у нас
11:30 Време за губене
11:00 Знание.БГ
10:00 В ролите:БНТ на училище:На фокус-7.клас
09:15 Дивият Франк в Австралия
09:05 10 000 крачки
09:00 По света и у нас
08:30 Бързо,лесно,вкусно
07:30 Влакът на динозаврите
06:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
06:00 Линия Култура
Зареждане

Плейър