BNT 2


Програма

Днес (Юни 21)

05:30 Изкуството на 21 век
04:35 Асен във времето
04:05 Часът на зрителите
03:35 Непозната земя
02:35 Добро утро с БНТ 2
00:55 Жива плът
00:25 Местно време
23:55 Изкуството на 21 век
23:40 Япония на фокус
22:00 Жива плът
21:00 Рецепта за култура
20:30 Пътешествия
20:00 По света и у нас
19:10 Цариградски разговори с Тончо Жечев
19:00 Телетуризъм
18:30 Спорт ТОТО
18:00 Лятото свършва през юни
17:30 Местно време
17:00 Отвъдморски сюжети
16:30 Пътешествия
15:35 Капри
15:15 Япония днес
14:00 Денят започва с Култура
13:30 Български уроци - народни танци, песни и обичаи
12:30 Умно село
12:00 По света и у нас
11:10 Моят дом
10:45 Български уроци - аз уча български
10:15 Местно време
09:15 Добро утро с БНТ 2
09:00 По света и у нас
08:45 Светлина в безкрая
07:30 Денят започва с Култура
07:00 Часът на зрителите
06:30 Непозната земя
06:00 Детелини

Утре (Юни 22)

05:30 Туристически маршрути
05:00 Портрети - Красимир Кюркчийски
04:30 Казаков Великият
04:00 Часът на зрителите
03:30 Непозната земя
02:30 Средновековните крепости на Източните Родопи: Крепостите на Ахридос
02:00 Време за губене
00:50 История.bg
00:20 Местно време
23:50 Туристически маршрути
22:00 Гладка стъпка
21:00 Концерт на Любомир Денев, Весела Морова и Маги Алексиева-Мей
20:30 Време за губене
20:00 По света и у нас
19:40 Орфеева приказка
19:10 Казаков Великият (85 г. от рождението на художника Димитър Казаков - Нерон)
18:00 История.bg
17:30 Местно време
17:00 Отвъдморски сюжети
16:30 Пътешествия
15:25 Кратка история на социалистическия реализъм
15:15 Знаете ли, че...
14:00 Денят започва с Култура
11:00 Парламентарен контрол
10:45 Афиш
10:15 Местно време
09:15 Средновековните крепости на Източните Родопи: Крепостите на Ахридос
09:00 По света и у нас
08:45 Под морските вълни
07:30 Денят започва с Култура
07:00 Часът на зрителите
06:30 Непозната земя
06:00 Пей ми песен - Недялка Керанова

Юни 23

05:55 Специалитетите на Бабет
05:25 Ай да идем
04:25 Рецепта за култура
04:10 Европейски маршрути
01:15 Арсеник и стара дантела
00:35 Ленти и документи: Чехов на Сънински - 10 години на сцена
23:45 Хрътката 2
22:45 Добър ден с БНТ 2
20:30 Не ми казвай, че момчето е лудо
20:00 По света и нас
19:30 Часът на зрителите
18:05 Кой се страхува от Юлия Кръстева
17:15 Хрътката 2
16:45 Пътувай с БНТ 2: Етно
15:50 Международен фолклорен фестивал Варна 2016
14:00 Гладка стъпка
13:00 Добър ден с БНТ 2
12:30 Световните градове на България
12:00 Ай да идем
11:30 Време за губене
11:00 България от край до край 4
10:00 Рецепта за култура
09:30 Български уроци - народни танци, песни и обичаи
09:00 Пътеводител БГ
08:30 Децата.com
08:15 Сийбърт
07:25 Пиксел Пинки 2
07:00 Сафарито на Скаут
06:30 Пътешествия
06:00 Вкусни изкушения
Зареждане

Плейър