BNT 1


Избери предаване

Програма

Вчера (Април 24)

05:45 Телепазарен прозорец
05:05 Още от деня
04:15 Брат за брата 2
03:20 Достоевски
02:15 Марс
01:15 100% будни
00:15 Култура.БГ
23:30 Брат за брата 2
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
22:00 Марс
21:00 Достоевски
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:20 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно
16:25 Мечтата за Марс
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Гимназия Черна дупка
14:25 Сид - дете на науката
14:10 Телепазарен прозорец
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Какво ще се случи 2
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:45 Култура.БГ
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок

Днес (Април 25)

05:40 Магията на българския иконостас
05:25 Още от деня
04:25 Туризъм.бг
02:30 Перфектните непознати
01:30 100% будни
00:30 Култура.БГ
00:00 Улови момента с Милен Атанасов
23:30 Вечната музика
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
21:00 Да затвориш кръга
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:30 Спорт ТОТО
18:15 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно
16:30 Магията на българския иконостас
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Гимназия Черна дупка
14:25 Сид - дете на науката
14:10 Телепазарен прозорец
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Изкуството на 21 век
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:45 Култура.БГ
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок

Утре (Април 26)

04:25 Битие
03:25 Достоевски
02:45 Изкуството на 21 век
01:45 100% будни
00:45 Култура.БГ
23:40 Отец Иван и неговите деца
22:00 Битие
21:00 Достоевски
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
17:45 Пътят на воина
17:30 Евроизбори 2019: Встъпителни клипове
15:55 Духът и неговото златно съкровище
15:30 Гимназия Черна дупка
15:00 Предаване за хора с увреден слух
14:00 Малки истории
13:30 Отвъд петолинието
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
10:45 Две опашчици
09:45 100% будни
08:45 Култура.БГ
08:30 По света и у нас
07:00 Сутрешен блок
06:35 Диноотряд Кунг-Фу
06:10 Внимание, роботика
Зареждане

Плейър