SPORT Plus HD


Програма

Вчера (Декември 14)

04:20 Тенис: Каролине Возняцки - Слоун Стивънс
02:20 Тенис: Слоун Стивънс - Люси Шафаржова
00:00 Тенис: Елина Свитолина - Гарбине Мугуруса
23:00 Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Луди глави и ексцентрици
22:00 Древният свят: Завръщането на царя
20:00 Футбол: Палмейрас - Атлетико /Минейро/
19:00 Закриляни от любящите машини
16:30 Тенис: Каролина Плишкова - Каролине Возняцки
14:50 Тенис: Гарбине Мугуруса - Ашли Барти
13:35 Тенис: Винъс Уилямс - Елина Свитолина
12:05 Тенис: Каролине Возняцки - Агнешка Радванска
11:00 Тенис: Симона Халеп - Барбора Стрицова
09:00 Футбол: Палмейрас - Атлетико /Минейро/
08:00 Закриляни от любящите машини
07:00 Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Луди глави и ексцентрици
06:00 Древният свят: Завръщането на царя

Днес (Декември 15)

04:30 Тенис: Гарбине Мугуруса - Медисън Кийс
03:00 Тенис: Симона Халеп - Анастасия Севастова
01:50 Тенис: Каролина Плишкова - Наталия Вихлянцева
00:00 Тенис: Анджелик Кербер - Екатерина Макарова
23:00 Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Високо над окопите. Сражение с изтребители 1914 - 1918 г.
22:00 Древният свят: Република на добродетелта
21:00 Тенис: Дария Касаткина - Медисън Кийс
20:00 Футбол: Примера Дивисион
19:00 Закриляни от любящите машини
17:00 Тенис: Винъс Уилямс - Ашли Барти
15:10 Тенис: Анджелик Кербер - Екатерина Макарова
13:40 Тенис: Каролине Возняцки - Елина Свитолина
12:40 Тенис: Елина Свитолина - Симона Халеп
11:00 Тенис: Каролине Возняцки - Слоун Стивънс
09:00 Футбол: Палмейрас - Флуминенсе
08:00 Закриляни от любящите машини
07:00 Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Високо над окопите. Сражение с изтребители 1914 - 1918 г.
06:00 Древният свят: Република на добродетелта

Утре (Декември 16)

05:00 Дивото приключение на Бил Бейли
04:00 Дивото приключение на Бил Бейли
02:00 Тенис: Симона Халеп - Джоана Конта
00:45 Тенис: Каролина Плишкова - Каролине Возняцки
23:45 Тенис: Слоун Стивънс - Камила Джорджи
21:45 ПРЯКО: Футбол: Атлетико /М/ - Алавес
19:15 Тенис: Гарбине Мугуруса - Светлана Кузнецова
19:05 ПРЯКО: Футбол: Коментарно студио
17:15 ПРЯКО: Футбол: Атлетик /Б/ - Реал /Сосиедад/
16:45 ПРЯКО: Футбол: Коментарно студио
15:45 Футбол: Примера Дивисион
14:00 Тенис: Симона Халеп - Анастасия Севастова
12:40 Тенис: Каролина Плишкова - Камила Джорджи
11:20 Тенис: Джоана Конта - Доминика Цибулкова
10:00 Тенис: Петра Квитова - Слоун Стивънс
09:00 Дивото приключение на Бил Бейли
08:00 Дивото приключение на Бил Бейли
07:00 Футбол: Примера Дивисион
Зареждане

Плейър