SPORT Plus HD


Програма

Днес (Юли 11)

05:00 Футбол:Атлетико /М/-Бетис,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
03:00 Футбол:Осасуна-Селта /Виго/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
01:00 Футбол:Реал /М/-Алавес,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
23:00 Футбол:Атлетико /М/-Бетис,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20-пряко
22:30 Светът на Ла Лига
22:20 Футбол
20:30 Футбол:Валядолид-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20,В паузата-коментарно студио-пряко
20:00 Футбол
18:00 Футбол:Осасуна-Селта /Виго/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20-пряко
17:00 Футбол:Ла Лига Сантандер
15:00 Футбол:Реал /М/-Алавес,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
14:30 Посланиците на Ла Лига:Фернандо Йеро и Луис Гарсия
14:00 Ла Лига:Отново сме на терена
13:30 Нациите в Ла Лига:Останалия свят
12:55 Ла Лига:Говорим за футбол с Маурисио Почетино
10:30 Тенис:Белинда Бенчич-Мария Сакари (St.Petersburg Ladies Trophy,Санкт Петербург
10:00 Посланиците на Ла Лига:Фернандо Йеро и Луис Гарсия
09:30 90 години Ла Лига:Роналдо Назарио
09:00 Ла Лига:Хроники
07:30 Ла Лига:Отново сме на терена
06:50 Ла Лига:Говорим за футбол с Маурисио Почетино

Утре (Юли 12)

05:00 Футбол:Леванте-Атлетик /Б/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
03:00 Футбол:Леганес-Валенсия,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
01:00 Футбол:Севиля-Майорка,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
00:50 Футбол
23:00 Футбол:Севиля-Майорка,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20-пряко
22:30 Ла Лига:Отново сме на терена
20:30 Футбол:Леганес-Валенсия,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20-пряко
20:00 Ла Лига:Говорим за футбол с Рафа Бенитес и Миста
19:50 Футбол
18:00 Футбол:Леванте-Атлетик /Б/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20,В паузата-коментарно студио-пряко
17:30 Футбол
17:00 Клубовете в Ла Лига:Валядолид,Осасуна,Селта
15:00 Футбол:Еспаньол-Ейбар,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20-пряко
13:05 Футбол:Валядолид-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
11:05 Тенис:Екатерина Александрова-Кики Бертенс (St.Petersburg Ladies Trophy,Санкт Петербург
09:00 Тенис:Анастасия Потапова-Кики Бертенс (St.Petersburg Ladies Trophy,Санкт Петербург
07:00 Футбол:Валядолид-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20

Юли 13

01:00 Футбол:Валядолид-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
00:50 Футбол
23:00 Футбол:Гранада-Реал /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20,В паузата-коментарно студио-пряко
22:30 Футбол
20:30 Футбол:Виляреал-Реал /Сосиедад/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20-пряко
20:00 Най-добрите ретро голове
19:30 Нациите в Ла Лига:UK и Ирландия
17:30 Футбол:Валядолид-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
16:20 Тенис:Белинда Бенчич-Даниел Колинс (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier
14:30 Футбол:Еспаньол-Ейбар,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
12:40 Футбол:Валядолид-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
11:10 Тенис:Елена Рибакина-Кики Бертенс (St.Petersburg Ladies Trophy,Санкт Петербург
09:00 Тенис:Мария Сакари-Елена Рибакина (St.Petersburg Ladies Trophy,Санкт Петербург
08:00 Спорт+
07:30 Клубовете в Ла Лига:Андалусийските клубове
07:00 Нациите в Ла Лига:UK и Ирландия
Зареждане

Плейър