F Plus


Програма

Вчера (Февруари 26)

04:00 Тенис:Дженифър Брейди-Ан Ли,Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-II
02:10 Тенис:Мария Сакари-Анет Контавейт,Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-I
00:00 Тенис:Дженифър Брейди-Барбора Крейчикова,Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-III
22:30 Тенис:Мария Сакари-Анджелик Кербер,Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-II
21:00 Тенис:Мария Сакари-Лейла Фернандес (Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-)
20:30 Ла Лига:Превю на предстоящия кръг
20:00 Ла Лига:Хроники
18:10 Футбол:Реал /Сосиедад/-Алавес,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
18:00 Футбол:Реал /Сосиедад/-Алавес,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
12:00 Тенис:Adelaide International,Аделаида (WTA 500-)
10:00 Тенис:Adelaide International,Аделаида-II
08:30 Тенис:Сторм Сандърс-Белинда Бенчич,Adelaide International,Аделаида;WTA 500-IV
06:30 Тенис:Adelaide International,Аделаида-I

Днес (Февруари 27)

05:00 Тенис:Марта Костюк-Сара Сорибес Тормо,Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500-III
03:10 Тенис:София Кенин-Мария Сакари,Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500-II
01:00 Тенис:Арина Сабаленка-Елена Рибакина,Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500-I
23:30 Тенис:Анастасия Гасанова-Каролина Плишкова (Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500-)
22:10 Тенис:Вера Звонарьова-Елина Свитолина (Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500-)
20:20 Тенис:Сию Уан-Елена Рибакина (Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500-)
18:20 Тенис:Ализе Корне-Паула Бадоса Жиберт (Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500-)
17:00 Тенис:Adelaide International,Аделаида-финал (WTA 500-)
15:00 Тенис:Кори Гоф-Белинда Бенчич,Adelaide International,Аделаида;WTA 500-II
13:00 Тенис:Кори Гоф-Шелби Роджърс,Adelaide International,Аделаида;WTA 500-II
12:30 Ла Лига:Превю на предстоящия кръг
12:00 Ла Лига:Хроники
09:30 Тенис:Adelaide International,Аделаида-финал (WTA 500)-пряко
08:00 Тенис:Ига Швьонтек-Жил Белен Тайхман,Adelaide International,Аделаида;WTA 500-I
07:30 Ла Лига:Превю на предстоящия кръг
07:00 Ла Лига:Хроники
06:00 Тенис:Ли Ан-Сорана Кърстя,Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-IV

Утре (Февруари 28)

04:30 Тенис:Ирина Бегу-Бианка Андреску,Phillip Island Trophy,Мелбърн;WTA 250-IV
01:30 Тенис:Жил Тейчман-Мари Бузкова,Phillip Island Trophy,Мелбърн;WTA 250-III
00:00 Тенис:Ребека Петерсон-Даниел Колинс,Phillip Island Trophy,Мелбърн;WTA 250-I
22:00 Тенис:Дженифър Брейди-Ан Ли,Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-II
20:30 Тенис:Мария Сакари-Анджелик Кербер,Grampians Trophy,Мелбърн;WTA 500-II
18:30 Тенис:Ашли Барти-Гарбине Мугуруса (Yarra Valley Classic,Мелбърн;WTA 500
17:25 Тенис:Маркета Вондрушова-Гарбине Мугуруса,Yarra Valley Classic,Мелбърн;WTA 500-I
16:00 Тенис:Кая Канепи-Елизе Мертенс (Gippsland Trophy,Мелбърн;WTA 500-финал и награждаване,)
14:20 Тенис:Екатерина Александрова-Кая Канепи,Gippsland Trophy,Мелбърн;WTA 500-I
13:00 Тенис:Арина Сабаленка-Вероника Кудерметова (Abu Dhabi WTA Womens Tennis Open;WTA 500
12:30 Ла Лига:Говорим за футбол с Рафа Бенитес и Миста
12:00 90 години Ла Лига:Андони Субисарета-школата на баските вратари
10:00 Футбол:Барселона-Елче,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
08:00 Футбол:Атлетик /Б/-Виляреал,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
07:30 Най-добрите ретро голове
07:00 Светът на Ла Лига
Зареждане

Плейър