F Plus


Програма

Днес (Юли 11)

04:15 Тенис:Юлия Путинцева-Белинда Бенчич (Qatar Total Open 2020,Доха;WTA Premier 5-)
02:10 Тенис:Аманда Анисимова-Южени Бушар (ASB Classic,Окланд;WTA International-IV четвъртфинал,)
00:40 Тенис:Каролин Вожняцки-Юлия Гьоргес (ASB Classic,Окланд;WTA International
21:30 Тенис:Елина Свитолина-Мари Бузкова (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International-финал,)
20:30 Футбол:Ла Лига Сантандер
18:30 Футбол:Реал /М/-Атлетико /М/,Ла Лига,сез.2011/2012
16:30 Футбол:Барселона-Реал /М/,Ла Лига,сез.2010/2011
16:10 Посланиците на Ла Лига:Диего Форлан
13:00 Тенис:Елина Свитолина-Мари Бузкова (Abierto GNP Seguros,Монтерей;WTA International-финал,)
12:30 Светът на Ла Лига
12:00 Ла Лига:Хроники
11:30 Интервюта със звездите на Ла Лига:Денис Суарес
11:00 Ла Лига:Отново сме на терена
09:00 Футбол:Ейбар-Валенсия,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
07:00 Футбол:Леванте-Атлетико /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
06:30 Клубовете в Ла Лига:Каталуния и Майорка
06:00 Ла Лига:Хроники

Утре (Юли 12)

05:30 Ла Лига:Отново сме на терена
04:20 Тенис:Арина Родоинова-Маркета Вондрусова (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier-)
02:50 Тенис:Арина Сабаленка-Бернарда Пера (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier-)
01:30 Тенис:Даниеле Роуз Колинс-София Кенин (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier-)
23:35 Тенис:Серина Уилямс-Джесика Пегула (ASB Classic,Окланд;WTA International-финал,)
22:35 Тенис:Серина Уилямс-Аманда Анисимова (ASB Classic,Окланд;WTA International-II полуфинал,)
20:30 Тенис:Каролин Вожняцки-Джесика Пегула (ASB Classic,Окланд;WTA International-I полуфинал,)
18:30 Футбол:Барселона-Реал /М/,Ла Лига,сез.2011/2012
16:35 Футбол:Реал /М/-Барселона,Ла Лига,сез.2011/2012
15:05 Тенис:Джон Иснър-Юго Умбер (ASB Classis,Окланд;ATP 250-I полуфинал,)
13:00 Тенис:Кайл Едмънд-Джон Иснър (ASB Classis,Окланд;ATP 250-I четвъртфинал,)
12:30 Светът на Ла Лига
12:00 Най-добрите ретро голове
11:30 Клубовете в Ла Лига:Валядолид,Осасуна,Селта
11:00 Нациите в Ла Лига:Франция
09:00 Футбол:Реал /М/-Атлетико /М/,Ла Лига,сез.2011/2012
07:00 Футбол:Барселона-Реал /М/,Ла Лига,сез.2010/2011
06:30 90 години Ла Лига:Андони Субисарета-школата на баските вратари
06:00 Най-добрите ретро голове

Юли 13

02:10 Тенис:Белинда Бенчич-Даниел Колинс (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier
00:50 Тенис:Арина Сабаленка-Симона Халеп (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier
23:30 Тенис:Дона Векич-Даяна Ястремска (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier
21:30 Тенис:Белинда Бенчич-Юлия Гьоргес (Adelaide International,Аделаида;WTA Premier-)
20:00 Код Спорт
19:30 Клубовете в Ла Лига:Валенсианските клубове
18:30 Спорт+
16:40 Футбол:Селта /Виго/-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
12:40 Тенис:Джон Милман-Беноа Пер (ASB Classis,Окланд;ATP 250-III четвъртфинал,)
11:00 Тенис:Уго Юмбер-Денис Шаповалов (ASB Classis,Окланд;ATP 250-II четвъртфинал,)
09:00 Футбол:Селта /Виго/-Барселона,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
07:00 Футбол:Еспаньол-Реал /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2019/20
06:00 Спорт+
Зареждане

Плейър