F Plus


Програма

Вчера (Септември 25)

05:20 Тенис:Кики Бертенс-Полона Херцог (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
03:45 Тенис:Ирина-Камелия Бегу-Йохана Конта (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
02:00 Тенис:Гарбине Мугуруса-Кори Гоуф (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
21:00 Тенис:Internationaux de Strasbourg,Страсбург,WTA International
20:30 Ла Лига:Превю на предстоящия кръг
20:00 Ла Лига:Хроники
17:30 Тенис:Internationaux de Strasbourg,Страсбург-II
17:00 Ла Лига:Хроники
14:30 Тенис:Internationaux de Strasbourg,Страсбург-I
12:00 Тенис:Internationaux de Strasbourg,Страсбург (WTA International-)
10:00 Футбол:Хетафе-Осасуна,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
08:00 Футбол:Селта-Валенсия,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
07:30 Най-добрите ретро голове
07:00 Светът на Ла Лига

Днес (Септември 26)

04:30 Тенис:Катерина Синякова-Арина Сабаленка,Internationaux de Strasbourg,Страсбург
01:30 Тенис:Южени Бушар-Данка Ковинич,Istanbul Open,Истанбул;WTA International-I
23:15 Тенис:Светлана Кузнецова-Елина Свитолина (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
21:40 Тенис:Гарбине Мугуруса-Йоханна Конта (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
20:00 Тенис:Симона Халеп-Даяна Ястремска (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
18:30 Тенис:Анна Блинкова-Каролина Плишкова (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
16:00 Тенис:Internationaux de Strasbourg,Страсбург-финал (WTA International)-пряко
13:00 Тенис:Internationaux de Strasbourg,Страсбург,WTA International
12:30 Ла Лига:Превю на предстоящия кръг
10:00 Футбол:Реал /Сосиедад/-Реал /М/,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
08:00 Футбол:Бетис-Валядолид,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
07:30 Ла Лига:Превю на предстоящия кръг
07:00 Ла Лига:Хроники

Утре (Септември 27)

02:50 Тенис:Аляксандра Саснович-Тереза Мартинцова,Istanbul Open,Истанбул;WTA International-III
00:00 Тенис:Полона Херцог-Паула Бадоса Жиберт,Istanbul Open,Истанбул;WTA International-II
21:30 Тенис:Виктория Азаренка-Гарбине Мугуруса,Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-II
20:20 Тенис:Симона Халеп-Юлия Путинцева,Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-I
18:00 Тенис:Полона Херцог-Маркета Вондрусова (Internazionali BNL dItalia,Рим;WTA Premier-)
16:00 Тенис:Жил Белен Тайхман-Елина Свитолина (Internationaux de Strasbourg,Страсбург
15:00 Тенис:Екатерина Александрова-Катерина Синякова (Internationaux de Strasbourg,Страсбург
13:00 Тенис:Зарина Дияс-Нао Хибино (Internationaux de Strasbourg,Страсбург;WTA International-)
12:30 Ла Лига:Евер Банега-интервю
12:00 Нациите в Ла Лига:Скандинавия
10:00 Футбол:Уеска-Кадис,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
08:00 Футбол:Виляреал-Ейбар,Ла Лига Сантандер,сез.2020/2021
07:30 Най-добрите ретро голове
07:10 Интервюта със звездите на Ла Лига:Томас Партей
Зареждане

Плейър