BNT HD


Програма

Днес (Септември 23)

03:30 Български победи на Ролан Гарос:Цветана Пиронкова,България,Агниешка Радванска,Полша
03:05 Зала на славата:Надка Голчева
01:15 Баскетбол:Фрибург Олимпик-Спортинг,Лисабон
01:05 Спортни новини
23:15 Футбол:Уелс-България
22:30 Корпорация Приключения
22:20 Спортни новини
20:25 Баскетбол:У-БТ,Клуж Напока,Игокеа,Александровац
19:30 Моят плейлист
18:45 Корпорация Приключения
18:25 Зала на славата:Надка Голчева
16:25 Баскетбол:Фрибург Олимпик-Спортинг,Лисабон
16:10 Телепазарен прозорец
15:10 Изкуството на Австралия
14:40 Класика от Ролан Гарос:Рафаел Надал-Робин Сьодерлинг,2010
14:35 Спортни новини
12:45 Баскетбол:Цмоки,Минск,Балкан,Ботевград
10:15 Български победи на Ролан Гарос:Цветана Пиронкова,България,Агниешка Радванска,Полша
09:45 Класика от Ролан Гарос:Франческа Скиавоне-Саманта Стоусър,2010
09:00 World Chase Tag-скоростна надпревара
08:30 Извън играта
08:00 Ролан Гарос-първи сервис
06:10 Континентален тур по лека атлетика:Сеико Голдън Гран при
06:00 Аз съм

Утре (Септември 24)

02:55 Български победи на Ролан Гарос:Янко Типсаревич,Сърбия,Григор Димитров,България
02:35 Зала на славата:Петкана Макавеева
00:45 Квалификационен
00:35 Спортни новини
22:45 Футбол:Нидерландия-Италия
22:00 Корпорация Приключения
21:50 Спортни новини
19:55 Квалификационен
19:25 Мотоспорт екстра
19:00 Най-бързият геймър на света
18:15 Корпорация Приключения
17:15 Изкуството на Австралия
17:00 Телепазарен прозорец
16:30 Класика от Ролан Гарос:На Ли-Франческа Скиавоне,2011
14:45 Баскетбол:У-БТ,Клуж Напока,Игокеа,Александровац
14:40 Спортни новини
11:25 Български победи на Ролан Гарос:Янко Типсаревич,Сърбия,Григор Димитров,България
10:55 Класика от Ролан Гарос:Рафаел Надал-Робин Сьодерлинг,2010
10:00 Изкуството на Австралия
09:00 Последният печели
08:35 The Grid
06:10 Континетален тур по лека атлетика:Мемориал Камила Сколимовска
06:00 Аз съм

Септември 25

19:55 Квалификационен
19:25 ТУРИЗЪМ.бг
19:00 Ролан Гарос-първи сервис
18:15 Корпорация Приключения
17:15 Изкуството на Австралия
17:00 Телепазарен прозорец
16:30 Класика от Ролан Гарос:Роджър Федерер-Новак Джокович,2011
16:00 Мотоспорт екстра
15:55 Спортни новини
11:25 Български победи на Ролан Гарос:Григор Димитров,България,Марин Чилич,Хърватия
10:55 Класика от Ролан Гарос:На Ли-Франческа Скиавоне,2011
09:55 Изкуството на Австралия
09:00 Последният печели
08:30 Мотоспорт екстра
08:00 W Series:Брандс Хатч
06:10 Квалификационен
06:00 Аз съм
Зареждане

Плейър