BNT HD


Програма

Вчера (Ноември 26)

05:15 Европейско първенство по художествена
04:40 Планинско колоездене:Titan Desert
03:45 Лека атлетика:Денят на световния рекорд
03:35 Аз съм
01:45 Футбол:Тотнъм-Лудогорец
23:55 Футбол:Лил-Милан
22:00 Футбол:ЧФР Клуж-Рома
19:55 Футбол:Лил-Милан
19:00 УЕФА Лига Европа
18:45 Зала на славата:Деси Кирова,Дейзи Ланг
18:15 София сити спорт
17:30 Двойно оцеляване
17:15 Телепазарен прозорец
16:30 Европейско първенство по художествена
14:35 Футбол:Полша-Нидерландия
14:20 Аз съм
14:15 Спортни новини
10:45 Тенис на маса:Финален
10:00 Двойно оцеляване
09:00 Последният печели
08:10 УЕФА Лига Европа
06:25 Футбол:Република Ирландия-България
06:00 The Grid

Днес (Ноември 27)

04:40 Европейско първенство по художествена
03:50 Ветроходство:Барколана 51
01:50 Футбол:Лил-Милан
01:40 Спортни новини
23:50 Футбол:ЧФР Клуж-Рома
21:55 Баскетбол:Босна и Херцеговина-България-среща от квалификациите за европейско първенство
21:45 Спортни новини
21:15 ТУРИЗЪМ.бг
20:45 Обзор УЕФА Лига Европа
19:00 Футбол:Тотнъм-Лудогорец
17:30 Европейско първенство по художествена
17:15 Аз съм
17:00 Телепазарен прозорец
16:15 Двойно оцеляване
15:30 Европейско първенство по художествена
15:05 Ветроходство:Околосветска регата Вонде глоб
14:40 Планинско колоездене:Titan Desert
14:35 Спортни новини
12:45 Футбол:Лил-Милан
10:45 Тенис на маса:Финален
10:00 Двойно оцеляване
09:00 Последният печели
08:30 The Grid
08:00 Рали Андалусия
06:10 Футбол:Тотнъм-Лудогорец
06:00 Аз съм

Утре (Ноември 28)

04:10 Европейско първенство по художествена
03:40 Рали Андалусия
01:45 Ченгетата от Пицофалконе
01:35 Спортни новини
23:45 Футбол:Тотнъм-Лудогорец
22:00 Ченгетата от Пицофалконе
21:30 Извън играта
21:20 Спортни новини
20:50 ТУРИЗЪМ.бг
19:55 БГ версия
18:00 Футбол:Лил-Милан
16:00 Европейско първенство по художествена
14:10 Баскетбол:Босна и Херцеговина-България-среща от квалификациите за европейско първенство
14:05 Спортни новини
13:15 Двойно оцеляване
13:00 Телепазарен прозорец
12:50 Аз съм
11:30 Европейско първенство по художествена
11:05 Планинско колоездене:Titan Desert
09:15 Футбол:Тотнъм-Лудогорец
09:00 Аз съм
08:30 Извън играта
08:00 Обзор УЕФА Лига Европа
06:15 Футбол:ЧФР Клуж-Рома
06:00 Зала на славата:Деси Кирова,Дейзи Ланг
Зареждане

Плейър