BNT HD


Програма

Вчера (Юли 2)

04:00 Световно първенство по плувни
02:30 Европейско първенство по футзал,жени,:Португалия-Унгария
01:10 Европейско първенство по футзал,жени,:Испания-Украйна
01:00 Спортни новини
23:50 Световно първенство по плувни
23:00 Братството
22:10 Братството
22:00 Спортни новини
21:30 Извън играта
21:10 Зала на славата:Димо Тонев
20:00 Световно първенство по плувни
19:30 Туризъм.бг
19:00 Време за губене
17:00 Футбол:Англия-Израел,финал на европейското първенство за юноши до 19,г
15:40 Европейско първенство по футзал,жени,:Португалия-Унгария
14:15 Европейско първенство по футзал,жени,:Испания-Украйна
14:10 Спортни новини
13:15 Уиндсърф:Световна купа на Професионалната уиндсърф асоциация
13:00 Телепазарен прозорец
12:50 Аз съм
11:40 Световно първенство по плувни
10:30 Световно първенство по плувни
09:10 Световно първенство по плувни
09:00 Аз съм
08:30 Извън играта
06:25 Световно първенство по плувни
06:00 Маратон на Барселона

Днес (Юли 3)

04:30 Световно първенство по плувни
03:40 Eкстрийм-Е:Саудитска Арабия
03:15 Зала на славата
02:05 Световно първенство по плувни
01:00 Световно първенство по плувни
00:30 Арена спорт
23:00 Европейско първенство по футзал,жени,:финал
22:10 Братството
20:55 Световно първенство по плувни
20:30 Зала на славата
20:00 Арена спорт
19:10 Рали Абу Даби-пустинно предизвикателство
18:00 Световно първенство по плувни
17:30 Пътят към Катар 2022
17:05 Ветроходство
16:00 Световно първенство по плувни
15:50 Спортни новини
12:55 Европейско първенство по художествена
12:40 Телепазарен прозорец
10:40 Футбол:Англия-Израел,финал на европейското първенство за юноши до 19,г
09:10 Световно първенство по плувни
09:00 Аз съм
08:30 Извън играта
07:20 Световно първенство по плувни
06:10 Световно първенство по плувни
06:00 Аз съм

Утре (Юли 4)

04:30 Европейско първенство по футзал,жени,:финал
04:10 Зала на славата
03:45 Ветроходство
01:50 Европейско първенство по художествена гимнастика,квалификации
01:40 Спортни новини
23:50 Световно първенство по плувни
22:00 Привидности
21:50 Спортни новини
21:00 Братството
20:00 Рейнбоу на Ричи Блекмор
18:00 Футбол:Финал на европейското първенство за юноши до 19,г
17:40 Зала на славата
17:15 Хаос,заснет на видео
17:00 Телепазарен прозорец
16:00 Последният печели
15:30 Арена спорт
15:05 Електрическа Одисея
15:00 Спортни новини
13:40 Световно първенство по плувни
13:15 Ветроходство
12:00 Световно първенство по плувни
10:50 Световно първенство по плувни
09:00 Футбол:Франция-Израел,полуфинална
08:30 Пътят към Катар 2022
08:00 Арена спорт
06:10 Футбол:Англия-Италия,полуфинална
06:00 Аз съм
Зареждане

Плейър