Diema Sport


Програма

Вчера (Септември 25)

04:30 Край на програмата
02:30 Футбол.Ботев Враца-Монтана
01:00 Формула 1.Втора тренировка за Голямата награда на Русия
23:30 Формула 1.Първа тренировка за Голямата награда на Русия
22:55 Студио Футбол
21:00 Футбол.ЦСКА 1948-Етър
20:40 Студио Футбол
18:45 Футбол.Ботев Враца-Монтана
18:15 Студио Футбол
17:00 Преди кръга
16:30 Героите на кръга
15:00 Формула 1.Втора тренировка за Голямата награда на Русия
13:00 Футбол.ЦСКА-Б.36 Торшавн,квалификационен
12:30 Головете на кръга
11:00 Формула 1.Първа тренировка за Голямата награда на Русия
10:00 Домът на футбола
09:00 Студио
08:00 Студио

Днес (Септември 26)

04:15 Край на програмата
04:00 Студио Формула 1
03:00 Формула 1.Квалификация за Голямата награда на Русия
02:30 Студио Формула 1
01:30 Формула 1.Трета тренировка за Голямата награда на Русия
23:30 Футбол.Лудогорец-Берое
22:55 Студио Футбол
21:00 Футбол.Ботев Пловдив-Левски
20:40 Студио Футбол
18:45 Футбол.Лудогорец-Берое
18:25 Студио Футбол
16:30 Футбол.Янтра-Септември Симитли
16:15 Студио Втора професионална лига
16:00 Студио Формула 1
15:00 Формула 1.Квалификация за Голямата награда на Русия
14:30 Студио Формула 1
14:00 Класика от Първа професионална лига.Лудогорец-Берое (2019-20)
13:00 Домът на футбола
12:00 Формула 1.Трета тренировка за Голямата награда на Русия
10:30 Формула 1.Втора тренировка за Голямата награда на Русия
09:00 Формула 1.Първа тренировка за Голямата награда на Русия
08:00 Легендите на бокса,класически боксови мачове,38-и еп

Утре (Септември 27)

04:25 Край на програмата
02:25 Футбол.Черно море-Арда
02:10 Студио Формула 1
00:10 Формула 1
23:30 Студио Формула 1
22:55 Студио Футбол
21:00 Футбол.Локомотив Пловдив-ЦСКА
20:40 Студио Футбол
18:45 Футбол.Черно море-Арда
18:25 Студио Футбол
16:30 Футбол.Литекс-Миньор
16:25 Студио Втора професионална лига
16:10 Студио Формула 1
14:10 Формула 1
13:30 Студио Формула 1
13:00 Студио Формула 1
12:00 Формула 1.Квалификация за Голямата награда на Русия
11:30 Студио Формула 1
10:30 Формула 1.Трета тренировка за Голямата награда на Русия
10:00 Класика от Първа професионална лига.Локомотив Пловдив-ЦСКА (2019-20)
08:00 Футбол.Ботев Пловдив-Левски
Зареждане

Плейър