BNT 1 HD


Избери предаване

Програма

Днес (Октомври 22)

05:45 Телепазарен прозорец
05:05 Още от деня
04:20 Брат за брата
03:20 Малки истории
02:15 Системата
01:15 100% будни
00:20 Култура.БГ
23:30 Брат за брата
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
22:00 Системата
21:00 История.bg
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:20 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата
16:30 Дързост и красота
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Гимназия "Черна дупка"
14:50 Космически кораб "Догстар" 2
14:25 Сид - дете на науката 2
14:10 Телепазарен прозорец
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно: Вкусната България
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Дързост и красота
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:50 Култура.БГ
08:45 Будител на годината
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок

Утре (Октомври 23)

05:45 Телепазарен прозорец
05:05 Още от деня
04:20 Брат за брата
03:20 История.bg
02:15 Системата
01:15 100% будни
00:20 Култура.БГ
23:30 Брат за брата
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
22:00 Системата
21:00 Референдум
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:20 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата
16:30 Дързост и красота
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Гимназия "Черна дупка"
14:50 Космически кораб "Догстар" 2
14:25 Сид - дете на науката 2
14:10 Телепазарен прозорец
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Дързост и красота
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:50 Култура.БГ
08:45 На този ден
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок

Октомври 24

05:45 Телепазарен прозорец
05:05 Още от деня
04:20 Брат за брата
03:35 Извън играта
02:25 Системата
01:25 100% будни
00:30 Култура.БГ
23:40 Брат за брата
23:30 При щангистите
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
22:00 Системата
21:00 Петър Първи: Завещанието
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Стани богат
18:20 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:30 Спортисимо
17:25 Зелена светлина
17:00 Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата
16:30 Дързост и красота
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:40 Телепазарен прозорец
15:15 Гимназия "Черна дупка"
14:50 Космически кораб "Догстар" 2
14:25 Сид - дете на науката 2
14:10 Телепазарен прозорец
14:00 Малки истории
13:30 Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата
12:30 Стани богат
12:00 По света и у нас
11:40 Телепазарен прозорец
11:15 Дързост и красота
10:45 Спортисимо
09:45 100% будни
08:50 Култура.БГ
08:45 Будител на годината
08:30 По света и у нас
06:00 Сутрешен блок
Зареждане

Плейър