BNT 1 HD


Избери предаване

Програма

Вчера (Април 28)

05:35 Панорама с Бойко Василев
04:30 Още от деня
03:45 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
02:50 Зелената линейка
01:50 Колекцията
00:35 Денят започва с Култура
23:35 Концерт на Аксел Цвингенбергер, Кейто Сайто и Рехан Саиед Бенд
23:30 Евровизия 2017 (Швеция)
23:25 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
22:00 Колекцията
21:00 Панорама с Бойко Василев
20:45 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:55 Евровизия 2017 (Холандия)
19:40 Лека нощ, деца!
18:40 Още от деня
18:00 По света и у нас
17:55 Зелена светлина
17:25 Светът е 7
16:40 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:10 Новини на турски език
16:00 По света и у нас
15:00 Вяра и общество с Горан Благоев
14:45 Дойче Веле: Шифт
14:15 Открито с Валя Ахчиева
14:00 Телепазарен прозорец
11:00 Парламентарен контрол
10:30 Здравето отблизо
09:15 Денят започва с Култура
09:00 По света и у нас
06:00 Денят започва

Днес (Април 29)

05:45 Иде нашенската музика
05:15 Бразди
04:15 Отблизо с Мира Добрева
03:45 Светът е 7
03:30 Дойче Веле: Шифт
02:25 Колекцията
00:55 Шерлок 3
23:30 Ефектът на водните кръгове
23:15 По света и у нас
21:45 Награди "Златна муза 2016"
20:45 Шоуто на Канала
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:00 Умно село
18:00 Животът е вкусен
17:00 Вяра и общество с Горан Благоев
16:35 Семеен бизнес
15:00 Пътешествие около света за 80 дни
14:00 Малки истории
13:00 Иде нашенската музика
12:30 Бразди
12:00 По света и у нас
11:00 Отблизо с Мира Добрева
10:00 Библиотеката
09:00 Плюс това
08:00 По света и у нас
07:00 Милион и две усмивки
06:45 Телепазарен прозорец

Утре (Април 30)

05:45 Здравей, бабо
04:45 Вяра и общество с Горан Благоев
03:10 Пътешествие около света за 80 дни
02:45 Семеен бизнес
01:15 Шерлок 3
23:25 Наполовина Нелсън - мъртва хватка
22:25 Нощни птици
22:10 По света и у нас
20:45 Сняг (филм от проекта "Ново БГ кино")
20:30 Спортни новини
20:00 По света и у нас
19:50 Лека нощ, деца!
19:05 Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми
18:30 Спорт ТОТО
17:30 Спортна треска
17:00 Непозната земя
15:25 Приятели за цял живот
14:30 Хляб и зрелища
13:00 Музикална сцена БНТ1: Различни, но заедно
12:00 По света и у нас
11:00 Отблизо с Мира Добрева
09:00 Денят започва с Георги Любенов
08:00 По света и у нас
07:10 Зелената линейка
07:00 Неделно евангелие
06:45 Телепазарен прозорец
Зареждане

Плейър