Eurosport 2


Програма

Днес (Декември 6)

05:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Бийвър Крийк,супер Г,мъже
04:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Бийвър Крийк,спускане,мъже
03:00 Тенис:Купа Лейвър
02:00 Фрийстайл ски:Световна купа в Рука,ски бабуни,мъже и жени
01:30 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,жени
01:00 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,мъже
00:55 Новини
00:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
23:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
22:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лейк Луис,супер Г,жени
21:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лейк Луис,спускане,жени
20:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
19:55 Новини
19:00 Тенис:Купа Лейвър
18:30 Силата на спорта
18:00 Биатлон
17:00 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,жени
16:30 Биатлон
15:30 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,мъже
14:45 Ски-алпийски дисциплини
14:00 Ски-алпийски дисциплини
13:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
12:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
11:00 Стрелба с лък
10:00 Стрелба с лък
09:30 Тенис
09:00 Тенис
08:30 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,жени
07:45 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,жени
07:00 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,мъже
06:00 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,мъже

Утре (Декември 7)

05:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
04:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
03:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
02:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
01:00 Ски бягане:Световна купа в Лилехамер,скиатлон,жени
00:55 Новини
00:15 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,жени
23:15 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,жени
22:30 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,мъже
21:30 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,мъже
21:00 Голф,PGA тур:Дискавъри голф
20:55 Новини
20:00 Фрийстайл ски:Световна купа в Рука,ски бабуни,мъже и жени
19:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лейк Луис,супер Г,жени
18:00 Тенис:Купа Лейвър
17:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
16:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
15:30 Силата на спорта
14:45 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,жени
13:45 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,жени
13:00 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,мъже
12:00 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,мъже
11:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
10:00 Колоездене на писта:Шампионска лига в Лондон
09:00 Тенис
08:00 Фрийстайл ски:Световна купа в Рука,ски бабуни,мъже и жени
07:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лейк Луис,супер Г,жени
06:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лейк Луис,спускане,жени

Декември 8

01:45 Фигурно пързаляне:Гран При в Италия,кратка програма,двойки
00:35 Фрийстайл ски:Световна купа в Вал Торан,ски крос,мъже и жени
00:30 Новини
23:30 Биатлон:Световна купа в Хохфилцен,спринт,жени
23:05 Голф,PGA тур:Дискавъри голф
23:00 Новини
21:00 Тенис:Дирия
19:00 Тенис:Дирия
17:00 Тенис:Дирия
15:00 Тенис:Купа на Дирия
14:00 Тенис:Лондон
13:00 Ски скокове:Световна купа в Рука,голяма шанца,мъже
12:00 Ски-алпийски дисциплини:Световна купа в Лейк Луис,супер Г,жени
11:15 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,преследване,жени
10:30 Биатлон:Световна купа в Контиолахти,спринт,жени
10:00 Ветроходство
09:55 Новини
09:00 Конен
08:00 Ски бягане:Световна купа в Лилехамер,жени
07:00 Ски скокове:Световна купа в Рука,голяма шанца,мъже
06:00 Тенис:Лондон
Зареждане

Плейър